• CNC výroba obrábění Blansko
  • CNC výroba obrábění Blansko
  • CNC výroba obrábění Blansko
  • CNC výroba obrábění Blansko
  • CNC výroba obrábění Blansko
  • CNC výroba obrábění Blansko
---- Klikněte na fotky na stranách pro roztočení karuselu ----
 

Vítejte na stránkách firmy Klepáč Production

 

O firmě
Firma Klepáč Production má dlouholetou tradici ve výrobě a montáži. Firma byla založena roku 1998 jednoduchou manuální výrobou. Díky vysoké kvalitě výroby a dobrému managementu se firma rychle rozrostla a dostala dnešní podobu. Provozovna firmy se nyní sídlí v nově vybudovaných prostorech v Blansku.

 

Hlavně se soustředíme na CNC obrábění (frézování i soustružení). Také nabízíme řezání materiálů na automatické pásové pile a máme možnosti montáží. Diky našemu zkušenému personálu nabizíme poradenství v oblasti výroby a montáží.

více
 
 
 

Obrábění

 
Máme dlohodobé zkušenosti s CNC frézování i soustružení na zakázku. Naše stroje jsou schopné přesně obrobit součástky nejrůznějších tvarů a rozměrů. Máme také možnost manuálního soustružení a frézování.
 

Řezání

 
Jsme schopni řezat širokou škálu materiálů. K našemu vybavení patří automatická pásová pila s podavačem a manuální pásová pila což nám umožňuje řezat malé i velké série. Řezy jsme schopni i naúhlovat.
 

Montáž

 

Díky našim novým prostorům máme možnost montáží. Jsme schopni zorganizovat manualní montáž a při větších objemech jsme schopni zkonstruovat automat na automatickou montáž.

 

Sídlo firmy

Šumavská 524/31

Brno

602 00

Sídlo Provozovny

Ericha Roučky 2485/2

Blansko

678 01

Kontakty

Telefon: +420723721641
E-mail: l.klepac@klepacproduction.cz